למה כדאי להשקיע בשוק הנדל"ן בתאילנד?

שוק הנדל"ן בתאילנד מגלם תשואות גבוהות במיוחד. בקנייה והשכרה טווח התשואות הוא בין 10%-15% ובקנייה ומכירה טווח התשואות הוא בין 15%-30%. זאת בנוסף למיסוי מופחת, מביאים את תאילנד להיות אחת מהמדינות המבוקשות ביותר בעולם להשקעות נדל"ן.

מה הביטחון בהשקעות נדל"ן בקופנגן?

קופנגן הוא אי קטן, המהווה מוקד משיכה לתיירות בינלאומית. כ70% מהאי הוא שמורת טבע, ניתן לבנות רק על 30% מהאי. דבר הגורם לערך הקרקע להישמר ולביקוש לעלות. לאי תשתיות מפותחות, בתי ספר יוקרתיים, מענה רפואי מתקדם, מסעדות, חיי לילה. דבר המושך נוודים דיגיטליים, משפחות ופנסיונרים להעביר את מרכז חייהם לאי. כתוצאה מכך נוצר מחסור בווילות 2-3 חדרים לצד ביקוש הולך וגובר.

מה עלות ההשקעה הנדרשת?

עלות ההשקעה משתנה מפרויקט לפרויקט, החל מ300,000
התשלומים מתבצעים לפי קצב התקדמות בניה.

האם על המשקיע להיות נוכח פיזית במעמד הקנייה?

לא. לתאילנד ישראל שלוחה בתאילנד הדואגת לכל המעטפת עבור המשקיע. הכספים מועברים לescrow agent המבטח את כספי המשקיע. הכסף מועבר על ידי עורך דין ישירות לבעל הקרקע.

מה תהליך הבנייה?

קבלת היתרים מתבצעת מהר במיוחד, כחודשיים בלבד מרגע הרכישה ניתן להתחיל בנייה. הבנייה אורכת כעשרה חודשים, דבר המאפשר קבלת תשואה מהירה במיוחד, כשנה מרגע הרכישה.

למה כדאי להשקיע דרכנו?

אנו חברה שקופה לחלוטין, מונחים על ידי יושרה ורצון אמיתי להפיץ את בשורת פנינת הנדל״ן בקופנגן למשקיע הישראלי. אנו בונים תכנית עסקית מותאמת אישית לצרכי הלקוח למען יצירת יציבות פיננסית. המשקיע זוכה לקרקע במיקום אסטרטגי, מעקב צמוד אחר הבנייה, ניהול הנכס וליווי מקצועי לאורך כל חיי ההשקעה.