תאילנד ישראל היא חברת יזמות נדל״ן שהוקמה במטרה להנגיש את שוק הנדל"ן התאילנדי למשקיע הישראלי. שוק זה רווי בהזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות במיוחד. אנו מתמחים באיתור קרקעות בפריים לוקיישן ובניית תוכנית עסקית מותאמת אישית למשקיע.

אנו מעניקים מעטפת שלמה למשקיע לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו. ומאגדים תחתינו את היזמות, בדיקות שטח, מעטפת משפטית, בירוקרטיה מקומית, תכנון אדריכלי, בנייה, עיצוב פנים, שיווק ותחזוקה.

לקוחותינו נהנים מליווי אישי בארץ, לתאילנד ישראל שלוחה בתל אביב הזמינה למשקיע בכל רגע נתון, ושלוחה בתאילנד המפקחת מקרוב על כל שלב ושלב בפרויקט. 
אנו מאמינים ששירות מביא איכות, הלקוחות שלנו מקבלים את היחס האישי והמקצועי ביותר. הצוות שלנו מיומן וזמין ללוות, להדריך ולקדם כל לקוח ליצירת מציאות פיננסית יציבה.
אודות image

שני אלקיים

מנכ"לית

מייסדת תאילנד ישראל. יועצת נדל"ן, אדריכלית ומעצבת פנים, בעלת ניסיון רב בליווי משקיעים בעסקאות נדל"ן. במהלך מגיפת הקורונה התגוררתי עם משפחתי בקופנגן, אי קסום, המשלב בתוכו פשטות וטבע עוצר נשימה. במהלך שהותי נחשפתי לשוק הנדל"ן המקומי, נדהמתי לגלות את ההזדמנויות הרבות ששוק זה מציע. ניתן למנף הון עצמי לגבהים שלא הכרתי, באמצעות רכישת נכסים שיניבו תשואה גבוהה במיוחד. גיליתי הזדמנות פז והחלטתי לחזור ארצה כדי להנגיש את שוק הנדל"ן התאילנדי למשקיע הישראלי באמצעות הענקת מעטפת שלמה ובשקיפות מלאה.

אבישג אורבכול

יועצת עסקית

"מלווה יזמים בעסקאות נדל"ן בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים. במהלך תפקידי איתרתי קרקעות עם פוטנציאל לרווח יזמי. במפגש עם שני גיליתי את המספרים ששוק הנדל"ן התאילנדי מציע, ואת המהירות בה מקבלים היתרים ומתחילים ומסיימים בנייה. הנתונים הללו לא הותירו מקום למחשבה, החלטתי שאני חייבת להיות חלק מתאילנד ישראל."